fbpx
Konsultacje psychologiczne dla Medyków

Umów konsultację online

Drogi Medyku. Doceniamy Twoją pracę. Zdajemy sobie sprawę z tego, jaka jest trudna i obciążająca. Podziwiamy wysiłek, który wkładasz w pomoc innym. Chcemy Ci się odwdzięczyć, dlatego stworzyliśmy dla Ciebie to miejsce. Zapisz się na swoją konsultację psychologiczną i poczuj ulgę!

Rezerwacja terminu

Możesz od razu umówić termin konsultacji z psycholożką lub zapoznać się z naszymi specjalistkami i wybrać, z którą chcesz porozmawiać. 

Jak zarezerwować termin?

1

Wybierz dogodny termin

Zaznacz w naszym kalendarzu dostępny dzień i godzinę. 

2

Potwierdzenie

Odbierz maila z potwierdzeniem.

3

Google Meet

Porozmawiaj ze swoim psychologiem.

Odwołanie/Zmiana terminu

Wraz z mailem potwierdzającym rezerwację, dostaniesz dostęp do linku, umożliwiającego odwołanie lub zmianę terminu.

Chcę wybrać specjalistę

Psycholożka

Aleksandra Tarapacka

Pracuje w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Ukończyła Uniwersytet Gdański oraz Akademię Humanistyczno-Ekonomiczną w Warszawie. Należy do Polskiego Towarzystwa Pomocy Telefonicznej. Ukończyła szereg szkoleń: Kurs Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach I i II stopnia; Kids SkillsDam radę, Pierwszy kontakt z osobą w Kryzysie Psychicznym; Umiejętności indywidualne - jak znaleźć w sobie motywację oraz Life Coaching i Coaching profesjonalny. Współtworzy inicjatywę D&T Pracownia Psychologiczna.
Wybierz specjalistę
Psychoonkolożka

Małgorzata Marmajewska

Absolwentka psychologii na Uniwersytecie im. Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy oraz psychoonkologii na SWPS Uniwersytecie Humanistycznospołecznym w Warszawie. Jest terapeutką Racjonalnej Terapii Zachowań (Certyfikat I stopnia Racjonalnej Terapii Zachowania (RTZ), Centrum Pomocy Terapii Integralnej). Swoją aktywność zawodową rozpoczęła na oddziale hospicyjnym, wspierając chorych, rodziny oraz personel medyczny. Pracuje w nurcie integracyjnym, ze szczególnym akcentem na podejście ericksonowskie oraz metody terapii poznawczo – behawioralnej. W pracy z osobami chorymi na nowotwory i ich rodzinami, korzysta m.in. z modelu terapii O.Carla Simontona.
Wybierz specjalistę

Nie jesteś pewien kogo wybrać? Skorzystaj z naszej rekomendacji

Szybka rezerwacja terminu

Najczęściej zadawane pytania

Czy konsultacje są płatne?
Tak, cena każdej wizyty jest podana przy rejestracji. Płatności dokonuje się bezpośrednio u psychologa. Ceny na naszej platformie z reguły są niższe. Nasi specjaliści przygotowują dedykowane zniżki dla #UlgaMedykom. 
Czy po paru wizytach mogę zapisać się do innego psychologa?
Tak, za każdym razem można zapisać się na dowolną wizytę, do dowolnego psychologa.
W jaki sposób mogę odwołać konsultację?
Link, za pomocą którego możesz odwołać konsultację lub zmienić jej termin, przyjdzie do Ciebie w mailu z potwierdzeniem, którego otrzymasz zaraz po wybraniu daty i godziny spotkania w naszym kalendarzu. 
Co mam zrobić jeśli nie dostałem/am potwierdzenia rejestracji na konsultację?
Sprawdź spam lub inne kategorie, a jeśli nic tam nie znajdziesz - skontaktuj się z nami.

Chętnie odpowiemy na pytania

kontakt@ulgamedykom.pl

chevron-down